Publicēts 22. martā, 2011. Autors: Mix.lv.
Socioloģisko un tirgus pētījumu kompānija “Pontus Dati” sadarbībā ar ziņu aģentūru BNA Latvia, veica uzņēmēju aptauju par LTRK valdes priekšsēdētājas atkāpšanos no amata, lai noskaidrotu sabiedrības viedokli un uzskatus par šādu rīcību.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. februārī, 2011. Autors: Mix.lv.
Valsts policijas (VP) priekšnieks Artis Velšs paziņojis, ka viens no video redzamajiem policistiem atzinies zādzībā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. decembrī, 2010. Autors: Mix.lv.
Sakarā ar intensīvu snigšanu ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi pastiprinātu pilsētas braucamās daļas tīrīšanu uzsāka pagājušās nakts laikā un turpina to joprojām. Sniega tīrīšanas un ielu kaisīšanas ar pretslīdes materiāliem darbos visā pilsētā šobrīd iesaistīta 41 tehnikas vienība.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. septembrī, 2010. Autors: Mix.lv.
Politiskās apvienības „Par Labu Latviju!” rīcībā nonākusi informācija, kas liecina, ka oktobrī apvienība „Vienotība” plāno izbeigt aktīvu darbību. Pēc aculiecinieku fiksētā, „Vienotības” biroja telpas no oktobra tiek izīrētas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. augustā, 2010. Autors: Mix.lv.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) vienmēr ir īpašu uzmanību pievērsusi studentiem, kas mācās nepilna laika klātienē un savieno studijas ar darbu. Patlaban konsultācijās ar uzņēmējiem, tiek meklētas jaunas iespējas un gūti risinājumi kā vēl vairāk palielināt RPIVA absolventu konkurētspēju darba tirgū.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. augustā, 2010. Autors: Mix.lv.
Gadījums ar Zēlika kungu apliecina, ka mūsu sarunu vedēji ir pilnīgi nekompetenti un nespējīgi starptautiskajiem aizdevējiem atklāt patieso situāciju valstī.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. augustā, 2010. Autors: Mix.lv.
Pieprasījums pēc būvstiprinājumiem celtniecības nozares lejupslīdes laikā nav mazinājies, liecina uzņēmuma “LIA D” apkopotie dati.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. augustā, 2010. Autors: Mix.lv.
SIA "Dienas Mediji" galvenais redaktors Guntis Bojārs šodien no amata atbrīvojis laikraksta "Diena" galveno redaktoru Sergeju Ancupovu un portāla "Diena.lv" galveno redaktori Gunitu Ogriņu, informēja "Dienas Mediji" sabiedrisko attiecību vadītāja Anna Muhka.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūlijā, 2010. Autors: Mix.lv.
SIA "Izdevniecība Dienas bizness" 2009. gadā strādājusi ar 509 757 latu lieliem zaudējumiem, ziņo Uzņēmumu reģistru apkalpojošā kompānija SIA "Lursoft".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. jūnijā, 2010. Autors: Mix.lv.
Turpinoties nesaskaņām starp taksometru firmām, sestdienas naktī ap 04:30 nodedzināts “Maxi Taxi” mikroautobuss Mercedes Sprinter, kurš tobrīd atradās firmas īpašnieka Genādija Aksjonova mājas pagalmā Ozolniekos. Cietušas arī divas citas Genādijam Akjonovam piederošās Mercedes automašīnas, kuras bija novietotas netālu no nodegušā mikroautobusa.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. jūnijā, 2010. Autors: Mix.lv.
Benedikts XVI ir pieņēmis Rīgas Metropolijas arhidiecēzes vadītāja kardināla Jāņa Pujata lūgumu atbrīvot viņu no ieņemamā amata. Saskaņā ar Baznīcas Kanonisko tiesību 401. pantu, diecēzes bīskaps, kas sasniedzis 75 gadu vecumu, ir aicināts lūgt pāvestam atbrīvošanu no diecēzes vadīšanas amata.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. jūnijā, 2010. Autors: Mix.lv.
Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) galvenajā grāmatu krātuvē Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 14 piektdien, 18. jūnijā plkst.15:00 mitruma dēļ ielūzusi grīda.
Lasīt visu rakstu...